Вибрати За

На сесії депутати внесли зміни у бюджет та змінили структуру медзакладів у селах Романівської громади

30 червня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

Сесію розпочали з хвилини мовчання за загиблим Героєм Василем Поліщуком, а також вшанували пам’ять директора Романівського психоневрологічного інтернету Василя Ніколайчука.
На початку сесії перед присутніми виступила представниця Укрпошти Лариса Мшанецька, яка розповіла, що з 1 липня зміняться умови пошти. Зокрема запрацюють пересувні відділення замість тих, що раніше працювали по кілька днів у селах. Поштові машини приїжджатимуть у населені пункти за графіком. У Романові, Мирополі та Биківці фактично нічого не зміниться – стаціонарні відділення продовжать працювати.

На сесії депутати затвердили Програму надання матеріально-технічної допомоги 8-му відділу Житомирського РТЦК та СП на 2022-2024 роки, внесли зміни в програму забезпечення захисту населення і території Романівської селищної територіальної громади в період воєнного та надзвичайного стану на 2022-2025 роки.

Також депутати виділили 300 000 грн романівському відділу Житомирського РТЦК та СП на придбання засобів зв’язку, перерозподілили 442300 грн на облаштування харчування переселенців.

Найтриваліше та з дискусіями депутати розглядали питання внесення змін до структури КНП “ЦПМСД” Романівської селищної ради. Депутати реорганізували сільську амбулаторію в с. Ягодинка у фельдшерський пункт, вивели зі складу ЦПМСД фельдшерські пункти у Великій Козарі, Лісній Рудні, Прутівці, Разіне, Химричі та фельдшерсько-акушерські пункти у Годичі та Червоних Хатках. Надавати медичну допомогу мешканцям села Химрич буде фельдшер ФП с. Булдичів, мешканцям с. Разіне – фельдшер ФП с. Хижинці, мешканцям села Лісна Рудня – фельдшер с. Ягодинка, мешканцям сіл Прутівка та Червоні Хатки – медики АЗПСМ смт. Биківка. Також вивели зі штатного розпису 0,5 посади водія, рекомендували перепрофілювати посаду фельдшера АЗПСМ Биківки в посаду сестри медичної, фельдшера АЗПСМ с. Врублівка в посаду сестри медичної загальної практики сімейної медицини. Такі зміни в.о. директора ЦПМСД Дар’я Волощук аргументувала у першу чергу уже наявною заборгованістю по виплаті зарплат, відсутністю необхідних фінансів та потреби в економії.