Вибрати За

На сесії депутати виділили 1 млн грн на купівлю трактора та утворили новий сектор Романівської селищної ради

14 лютого відбулася чергова сесія Романівської селищної ради.

Депутати розглянули 67 питань порядку денного.
Зокрема депутати проголосували за затвердження звіту голови за 2022 рік про здійснення державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого самоврядування Романівської селищної ради. Звітував Юрій Чумаченко, який виконує обов’язки романівського селищного голови.

Депутати внесли зміни у бюджет 2023 року, в тому числі виділили 1 млн. грн на придбання трактора з причепом Романівській селищній раді, 200 000 грн на придбання сміттєвих баків. 600 000 грн виділили на придбання робочої станції для видачі паспорта громадянина України – її придбають для ЦНАПу, аби документи можна було отримати в Романові. 74 000 грн виділили романівським рятувальникам на придбання двох радіостанцій.

Також рішенням сесії змінилася структура Романівської селищної ради – утворили новий сектор з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи зі штатом – дві одиниці. Новий структурний підрозділ не виступатиме як окрема юридична особа, його створення не змінило загальну чисельність працівників у Романівській селищній раді та не змінить запланованих бюджетних витрат. Як зазначили під час розгляду питання, очолить відділ Світлана Пушненко.

Також депутати утворили нове комунальне підприємство “Комфорт” Романівської селищної ради. Як пояснив на сесії перший заступник селищного голови Володимир Рибак, установа має займатися питаннями, які пов’язані з будівництвом та діяльністю нових очисних споруд у Романові.

Всі прийняті рішення мають бути опубліковані на офіційному сайті Романівської селищної ради.