Вибрати За

На Романівщині 34 нових випадки COVID-19, у “ковідному” відділенні лікарні – 20 пацієнтів
Житомирська область очолила п’ятірку регіонів з найбільшою кількістю нових випадків коронавірусу – понад 1500 за добу.

На Романівщині впродовж доби зареєстрували 34 нових випадки захворювання на COVID-19. Такі дані оприлюднив Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики. Загалом на COVID-19 на Романівщині нині хворіють 151 особа.

Як повідомили у КНП “Романівська лікарня”, у відділенні для хворих на COVID-19, яке відкрилося 2 дні тому – 19 жовтня, нині лікуються 20 пацієнтів, з них 16 мають підтверджений діагноз COVID-19. Серед хворих – 3 дітей. 14 пацієнтів відділення перебувають на кисневій підтримці.

За повідомленням Житомирської ОДА, Житомирській,  Чернігівській, Львівській та Рівненській областям доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм. Дуже ймовірно, що Житомирщина невдовзі увійде до червоної зони, а це означає, що більшість закладів зможуть працювати лише за 100% вакцинації працівників та відвідувачів.

Також варто зауважити, що від 21 жовтня увійшли в дію нові правила міжобласних перевезень. Для поїздки потрібно мати сертифікат вакцинації. Вимога не стосується електричок та автобусів місцевого сполучення.