На Романівщині стартувала посівна, сіють горох та буряки

Завдяки сприятливим погоднім умовам сільськогосподарські підприємства активно проводять весняно-польові роботи. Станом на 04 квітня 2017 року активно проводять роботи по закриттю вологи 2 000 га, підготовці ґрунту 800 га. Розпочато сівбу ярих культур.
Про це Твій Романів повідомили в управлінні АПР Романівської РДА
На сьогодні вже проведено посів на площі 401 га ярих зернових та зернобобових культур, зокрема, гороху. Крім того посіяно цукрових буряків на площі 50 га.
Згідно з оперативними даними вже завершили перші підживлення озимини. Окремі господарства розпочали друге підживлення. У сільськогосподарських підприємствах посіяли озимих культур на зерно на площі 5 158 га, у тому числі: пшениці 4 453 га, жита 232 га та ячменю 473 га.
Крім того, посіяли озимого ріпаку на площі 760 га.
38 % озимих зернових перебуває у доброму стані, 62 % у задовільному. Озимого ріпаку 16 % перебуває в доброму стані, 80 % в задовільному стані, 4% слабкі та зріджені.
Подальний стан посівів залежатиме від погодніх умов весняної вегетації та належного догляду.