Вибрати За

На Романівщині почастішали випадки захворювань на вітрянку та COVID-19

У Романівській та Миропільській громадах фіксують поширення вірусних хвороб. Зокрема поширюються вітрянка та COVID-19.

Про це Твій Романів повідомили у Романівському відділенні ДУ “Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”.
Зокрема на теренах Романівської та Миропільської громад з початку року зафіксовано 27 випадків вітрянки, 10 з них зареєстровані за два дні – 23 та 26 вересня. Вітряна віспа реєструється переважно у дітей, хоча серед хворих є й жінка 1987 р.н. Фахівці закликають бути уважними до дітей, адже на початку хвороби висипи та інші ознаки захворювання можна не помітити, а хвора дитина в колективі (в садочку чи школі) швидко поширить інфекцію.

Щодо COVID-19 у Романівській та Миропільській громадах з початку року зареєстровано 1050 випадків. Після 2,5 місяців “нульової статистики” з 19 серпня на Романівщині почали реєструвати нові випадки: з 19 серпня по 19 вересня зареєстрували 71 хворого на COVID-19. За наступний тиждень зареєстрували 61 випадок (8 осіб госпіталізовано) і ще 14 хворих виявили за добу 26 вересня. Здебільшого захворювання виявляють у жителів Романова, є поодинокі випадки серед жителів сіл громад.