Вибрати За

На Романівщині вітер валив дерева, зривав дахи і ламав дорожні знаки

14 січня увечері та в ніч з 14 на 15 січня на Романівщині піднявся потужний вітер. Шквали сягали 25-30 метрів за секунду.

Уже увечері 14 січня у редакцію Твій Романів почали надходити повідомлення від читачів про пошкодження спричинені вітром. Вітер зривав дахи, ламав дерева, спричиняв аварійні ситуації на лініях електромереж.Так 14 січня увечері світло зникало в багатьох населених пунктах.

Як повідомив Твій Романів Олег Пугач, керівник Романівського РЕМу, аварійні ситуації ліквідовували 4 бригади. Більшість проблем вдалося швидко вирішити, проте на ранок 15 січня на кількох вулицях деяких населених пунктів електропостачання ще відсутнє, над відновленням працюють фахівці РЕМу.

Серед найбільших поривів – пошкодження ліній електромережі та дротів інтернету поблизу Нивни. Там впало дерево та зламався стовп, обірвавши дроти.

Гілля порвало лінії електромережі та інтернету West Network поблизу Товщі.

West Network повідомляє, що на разі 6 їхніх бригад ліквідовують наслідки стихії.

Фото з Товщі, надане компанією-провайдером інтернету West Network:

У Врублівці дерево обірвало лінії. Фото компанії West Network:

У Червоних Хатках вітер зірвав частину покрівлі на школі.

У Вільсі вітер повалив дерева: одне впало біля приватного будинку, інші – у історичному парку в центрі села.Читачі також надіслали в редакцію Твій Романів фото поваленого вітром дорожнього знаку на вулиці Шевченка та зваленого паркану на вул. Графа Ілінського у Романові. У Залужному, за повідомленням читачів, зігнуло великий вказівний знак. Також вітер зірвав шифер на деяких приватних будинках.

Також читачі повідомляли про гілля та повалені дерева на трасі Баранівка-Висока Піч. Проте зазначають, що їх оперативно розрізають і прибирають з проїжджої частини.

У Службі автомобільних доріг, яка обслуговує дану ділянку дороги, Твій Романів повідомили, що повалені дерева з траси прибирає підрядник, що виконує роботи з експлуатаційного утримання автошляхів. Зокрема в САД зазначили, що на трасі Баранівка-Висока Піч минулого вечора впало 4 дерева, які дорожники прибирали з дороги, ще одне дерево прибирали з траси Залужне-Довбиш.

Синоптики ж прогнозують шквальні вітри й сьогодні 15 січня, стихне стихія орієнтовно 16 січня пообіді.

Маєте інформацію про пошкодження, завдані стихією, повідомляйте нам: https://www.facebook.com/tvijromaniv