Вибрати За

На продовження навчання за проєктом НУШ у 5-х класах Романівській гімназії виділили з держбюджету 271 тис. грн.
Опорному навчальному закладу “Романівська гімназія” на впровадження навчання за проєктом Нової української школи у 5 класах виділили 271 325 грн.

Про це Твій Романів повідомила Оксана Гаврилова, очільниця відділу освіти.

4 роки тому Романівська гімназія стала одним з перших в Україні закладів, який запровадив навчання за проєктом Нова українська школа. У початкових класах сформували абсолютно новий освітній простір, придбали нові меблі і змінили їх стандартне розташування в кімнатах, поділивши на зони, кардинально змінили методику навчання: освіту малюки здобувають, граючись. Цієї весни учні, які першими навчались за проєктом НУШ, закінчили навчання у 4 класі.

Тож у відділі освіти подали заявку на участь у новому проєкті, який передбачає навчання у середній школі за методикою НУШ. Романівська гімназія потрапила в перелік переможців проєкту, тож романівські 5-класники, як і учні всього 100 шкіл в Україні, з яких лише 4 – з Житомирської області, навчатимуться за новими модельними навчальними програмами, затвердженими МОН, а також заклад отримає додаткове фінансування на їх впровадження.

У липні 2021 року Житомирська ОДА здійснила розподіл субвенції. 271325 грн отримає Романівська гімназія на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, пристосувань для навчальних кабінетів, засобів навчання, тощо. Тендерні закупівлі мають оголосити вже найближчим часом.