Вибрати За

На вихідних поліція склала 2 акти щодо безпеки доріг на Романівщині, через ожеледь 5 осіб отримали переломи і забої
вулиця, суцільно вкрита льодом, у Романові. 13 грудня.

На вихідних на Романівщині знову була ожеледь. Дрібний дощ швидко замерзав на поверхні землі, вкриваючи все товстим шаром льоду.

Непосипані дороги, тротуари, ділянки землі стали причиною падінь і травмувань, 5 осіб отримали серйозніші травми і зверталися за допомогою медиків. У Романівській лікарні зареєстрували 4 переломи: рук, ніг, пальців, а також один забій. Всі постраждалі – дорослі.

У Романівському відділенні поліції Твій Романів повідомили, що в неділю 13 грудня поліцейські склали 2 акти обстеження ділянок з виявлення недоліків, які суттєво впливають на безпеку дорожнього руху. Зокрема, такі факти зареєстровані на трасах Романів-Залужне та Баранівка – Висока Піч. У подальшому на підставі вказаних актів будуть оформлені адміністративні матеріали відносно  посадових осіб, відповідальних за утримання доріг, за ст. 140 КУпАП.

13 грудня через ожеледь на рейси не вийшли маршрутки Житомир-Романів-Житомир. 14 грудня вони вже курсують за графіком, так як траси в напрямку Житомира стали безпечнішими.

А от шкільні автобуси 14 грудня в більшості випадків не вийшли на рейси через ранкову ожеледь, особливо небезпечні ділянки підвозу дітей на грунтових дорогах. В рейси вийшли лише автобуси у Романівці та Булдичеві.
Як повідомляв Твій Романів, наслідками першої ожеледиці 11 грудня на Романівщині стали ДТП, в якій перевернулась фура, переломи у перехожих та падіння обледенілого дерева на лінію мережі