Вибрати За

На виконкомі обговорили підготовку до зими, брак дров, прозвітували ЦНАП та “Сервіс”, а також вирішили встановити “лежачі поліцейські” у Романові

28 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Романівської селищної ради.

На виконкомі начальниця фінансового управління Наталія Горобець прозвітувала про виконання бюджету Романівської селищної ради за 9 місяців, це питання передали на подальший розгляд на сесії селищної ради.Зі звітом за 9 місяців роботи виступив Богдан Матат, керівник РКП “Сервіс”. Зокрема він зауважив, що за 9 місяців 2021 р. підприємство надало послуг централізованого водопостачання в обсязі 32,0 тис. м. куб. на суму 463,9 тис. грн. та послуги централізованого водовідведення в обсязі 23,0 тис. м.куб. на суму 778,5 тис. грн. За цей період вивезено 660 т. твердих побутових відходів на суму 582,2 тис. грн. Надано інших послуг (викачка, вишка, трактор) на суму 192,3 тис.грн. У своїй доповіді Богдан Матат зауважив, що з початку року підписано 196 нових договорів на вивезення сміття, підключили 31 абонента до водопостачання. 17 нелегальних користувачів відрізали від водомережі.

Про роботу зі зверненнями громадян прозвітувала Катерина Мирончук, яка зауважила, що з початку року в селищній раді опрацювали 2145 звернень. Найчастіше звернення стосуються земельних відносин – це 75% від усіх, рідше – питань ЖКГ, соцзахисту, освіти, культури.

Звітуючи про діяльність ЦНАПу за 9 місяців його очільниця Наталія Горбатюк повідомила, що за вказаний період ЦНАП надав 5613 послуг, а саме: 724 – з реєстрації юридичних та фізичних осіб, 1529 – державного земельного кадастру, 2401 – соціальні (з них 1261 в електронній формі), 1 – експлуатаційний, 2487 – реєстрація/ зняття з реєстрації мешканців.

Віктор Фещенко, головний спеціаліст відділу ЖКГ, на виконкомі доповів про підготовку до зими. Він повідомив, що комунальна установа з експлуатації адмінбудівлі та благоустрою території заготовила 5 тонн піщано-сольової суміші для посипання вулиць, насамперед – на перехрестях. Заплановано виділення з бюджету 100 000 грн на придбання матеріалів для підсипання вулиць та надання послуг з очистки вулиць від снігу. У своїй доповіді Віктор Фещенко зауважив, що на разі опалюються всі заклади соціальної сфери крім корпусу №2 Романівської гімназії на вул. Шевченка та Будинку дитячої творчості. Йдуть перемовини щодо перезаключення договорів на постачання газу. Адже Житомиргаз Збут реалізує газ по 39 грн/куб.м. , а Навтогаз Трейдинг – по 16.8. Хоча і ця ціна зависока, адже на етапі формування бюджету закладалася вартість палива за тарифом 8 грн/куб. м.. Також Віктор Фещенко повідомив, що дров для опалення забезпечено значно менше потреби. Так, при необхідності 4844 метрів кубічних метри на разі наявні 1801. Недостатність дров є і у Романівській лікарні, і в ЦПМСД – наявні 15% та 35,9% від потреби відповідно. Плануються закупівлі, проте не в повному обсязі.

Також на виконкомі затвердили питання встановлення “лежачих поліцейських” на дорогах комунального значення у Романові: на вул. Шевченка – біля корпусу 2 гімназії та на вул. Путиліна – біля головного корпусу Романівської гімназії. Також подали документи до Житомирської ОДА для встановлення таких же “лежачих поліцейських” на дорогах, які відносяться до їх сфери обслуговування у Романові: на вул. Графа Ілінського та Сергія Лялевича – біля навчальних корпусів.Всі рішення виконавчого комітету мають бути опубліковані на офіційному сайті Романівської селищної ради.