Вибрати За

Надійно, стильно і довговічно – це про бруківку, блоки та паркани від романівського підприємства «Piramida-брук»

Зробити раз і довго тішитися результатом! Облаштувати гарний двір, стильні доріжки чи надійний паркан допоможе романівське підприємство «Piramida-брук». Тут виготовляється різноманітна бруківка, будівельні блоки та секції бетонного паркану.

Ось кілька причин, чому варто обрати «Piramida-брук»:

Якість

Бруківка та блоки виготовляються  на спеціалізованому обладнанні – виробнича суміш завантажується у форми та встановлюється у станки – під дією вібрації та пресу формується надійний та витривалий блок.  Після завершення ланки виробництва блоки чи бруківка виконуватимуть свої функції тривалий час, не піддаватимуться атмосферним впливам та зношуванню.

Кольорові елементи не втрачають з часом колір, адже пігмент вноситься ще на стадії розчину і елемент прокольорований повністю, а не лише ззовні.

Бруківка стійка до перепадів температур та витримує досить великі навантаження на неї.

Зручність

Бруківка від «Piramida-брук» легко вкладається та має тривалий час експлуатації. Вона не слизька, коли мокра. Покриття з бруківки не утримує воду, тож не утворюються калюжі. Відповідно взимку також не покривається льодовою кіркою, адже волога не затримується на поверхні.

Різний розмір і формат бруківки дозволяє використовувати її для оформлення ділянок різних форм та пропорцій. Будь-яке дизайнерське рішення легко відтворити завдяки бруківці «Piramida-брук».

Стиль

Додати яскравості подвір’ю, зробити лаконічну сіру доріжку чи звивисті кольорові стежинки можна легко, використовуючи величезний асортимент бруківки. «Римський камінь» чи «Старе місто» роблять не лише зручним пересування по території, вони додають естетичності та привабливості двору.

Доступність

Товари, виробництва «Piramida-брук», мають демократичну ціну та замовити їх можна тут і зараз, не шукаючи у просторах інтернету де купити і як доставити (а доставка часто  така ж, як і вартість плитки).

«Piramida-брук» виготовить будь-який товар з каталогу або ж адаптує замовлення до ваших потреб.

Додаткові послуги

«Piramida-брук» не лише продає бруківку, паркани та будівельні блоки, підприємство надає послуги з доставки,  виїзду на місце, розрахунку необхідного обсягу, дизайнерського рішення, підготовки території та безпосередньо укладання бруківки.

Результат

Бруківку, блоки та паркани від «Piramida-брук» можна побачити уже в багатьох подвір’ях Романівської та сусідніх громад. Виробництво працює вже не один рік і має багато схвальних відгуків.

Телефон для консультації та замовлення: 067-377-54-77; 067-308-70-77