Вибрати За

Мотокоси STIHL – приборкувачі заростей: магазин ШАНС радить, як обрати інструмент

Сезон заростей розпочався: не встиг скосити траву – час починати знову. Рівненький газон, ідеальні кромки клумби, доглянутий сад, винищення хащів і заростей – цього всього легко досягти з мотокосами  STIHL, варто лише обрати ту, яка підійде ідеально.

 А обирати є з чого. Тож магазин Шанс у Романові радить:

Для невеличкої ділянки, газону та клумб – достатньо електрокоси та тримера. Вони легкі, зручні у використанні, ними легко обробляти вузькі ділянки та краї клумб.

Проте, якщо територія велика, а тягати дроти за собою по всьому двору не охота – вам підійде варіант акумуляторних кос. Також цей варіант підходить тим, хто виїжджає на дачу, допомагати бабусі у дворі чи наприклад прибрати територію на кладовищах біля місця спочинку рідних. Акумуляторні коси легкі та тихі, з ними легко дістатися у найвіддаленіший чи важкодоступний куточок.

Якщо у вас завдання приборкати сотні квадратів заростей чи викосити сіно – в нагоді стануть бензокоси: не потрібно дротів чи перезарядок, достатній запас палива дозволить вам викошувати траву, очерет, сіно і бур’яни довго і якісно.

Ще один варіант – кущоріз. Цей інструмент подолає будь-якого монстра заростей – розчистить велику територію від хащів та бур’яну. Ним можна проріджувати лісові культури та проводити масштабний благоустрій покинутих ділянок.

Обравши інструмент, не забувайте про витратні матеріали. Якісна волосінь чи ножі зроблять вашу роботу легкою, а гарне мастило подбає про те, аби інструмент працював довго.

Магазин ШАНС запрошує придбати якісний і надійний інструмент STIHL: Романів вул. Кооперативна 17а