Вибрати За

Мовчіть і займіть руки корисними справами: не розповідайте про пересування нашої армії і не поширюйте фейки

Ситуація напружена, інтернет переповнений інформацією, але наші люди вражають своєю бездумністю. В інтернеті поширюється море фейків.

Якщо вкінці тексту повідомлення написано, що інформація перевірена, це ще не означає, що це так і що це правда. Не поширюйте! Ніяку інформацію! Довіряйте лише перевіреним джерелам.

Що тільки не постили романівчани: і диверсанти в Довбиші, і десант у Високій Печі, і… Список величезний. Ви лише розводите паніку, чим допомагаєте ворогу.

Вважаєте, що інформація, яку ви побачили, правдива – повідомте лише правохоронців.Не повідомляйте детальну інформацію де, коли і що бахнуло – не допомагайте ворогу коригувати вогонь. Щось гуло/їхало/летіло/бахнуло – мовчіть. Не розсилайте по чатах, не постіть у соцмережі. У чатиках цілком ймовірно сидить окупантик зі зламаного акаунта місцевого жителя і передає інформацію куди не треба.

Всю офіційну інформацію пізніше у дозволеній дозі поширить військова адміністрація.

Бачите українську військову техніку – мовчіть і навіть не намагайтеся дістати телефон, щоб зняти.

Виключення є: реально бачите техніку ворога – знімайте, поширюйте. Але!!!! Лише якщо бачите на власні очі і якщо впевнені, що це окупанти. Лише те, що бачите самі: не сказала сусідка, не репостнула подружка, не побачив у інтернеті. Вірите лише власним очам, тоді повідомляєте правоохоронців і зберігаєте фото і відео як доказ.

Громадський штаб і Варта правопорядку