Вибрати За

Миропільська селищна рада повідомляє про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території

Миропільська селищна рада повідомляє про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території.

Відповідне оголошення оприлюднене на сайті Миропільської селищної ради.У оголошенні йдеться:

З метою забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених робочою групою заінтересованих сторін (відповідно до економічно-інфраструктурного та соціально-культурного напрямку) повідомляємо, що 09.02.2022 року о 10 год в актовій залі Миропільської селищної ради за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Миропіль, вул. Центральна, 38 відбудеться стратегічна сесія з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Стратегічна сесія – обов’язковий публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади.

Порядок відбору учасників стратегічної сесії:

– відбір здійснюється відповідно до переліку основних зацікавлених сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників зацікавлених сторін, а також органів місцевого самоврядування (у разі наявного або перспективного міжмуніципального співробітництва до робочої групи можуть бути запрошені представники органів місцевого самоврядування сусідніх територіальних громад)

– серед учасників стратегічної сесії повинно бути не більш як третина членів робочої групи.

Стратегічна сесія відбудеться з дотриманням карантинних заходів відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

Пропозиції щодо участі в заході можна подати на електронну пошту myropil_sel.r@i.ua або за адресою Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Миропіль, вул. Центральна, 38 до 18 годин 2 лютого 2022 року. Також продовжується збір пропозицій щодо формування завдання на розроблення комплексного плану.

Відповідальна особа – начальник відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та земельних ресурсів Янко Ігор Анатолійович; контактний телефон: 0680250945.