Вибрати За

Миропільська селищна рада збереться на першу сесію у 2022 році

На офіційному сайті Миропільської селищної ради опубліковано розпорядження селищного голови Світлани Власюк про скликання 15 сесії селищної ради 8-го скликання.

Сесія відбудеться 28 січня 2022 року о 15.00 в залі засідань селищної ради.На розгляд депутатів винесли питання:

 1. Про затвердження Плану роботи Миропільської селищної ради на 2022 рік.
 2. Про затвердження розпорядження від 24.12.2021 р. № 149 «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру в с. Печанівка Житомирського району Житомирської області».
 3. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 4. Про внесення змін до структури виконавчих органів Миропільської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
 5. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи Миропільської селищної ради «Печанівська сільська бібліотека».
 6. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи Миропільської селищної ради «Печанівський сільський будинок культури»
 7. Про затвердження Положення про преміювання працівників КП «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС»
 8. Про затвердження типової угоди про соціально-економічне партнерство
 9. Про затвердження Положення про списання, відчуження основних засобів майна, яке належить до комунальної власності Миропільської селищної ради.
 10. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників Служби у справах дітей Миропільської селищної ради
 11. Земельні питання

Детально з розпорядженням можна ознайомитися за посиланням: https://myropilska-gromada.gov.ua/docs/1136197/