Вибрати За

Миропільська громада отримала 2 місце у рейтингу «Освіта Житомирщини-2022», Романівська громада – 2 місце у номінації “Громада – територія безпеки”

15 березня 2023 року на базі комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради відбулася комунікаційна платформа «Освіта Житомирщини: рік незламності».

В рамках заходу Миропільську громаду відзначили за друге місце у рейтингу « Освіта Житомирщини-2022», Романівська громада отримала друге місце у номінації “Громада – територія безпеки”.
Нагороди визначалися згідно з загальними рейтинговими оцінками освітньої галузі громад в області.

Так, за показником “Забезпеченість закладів дошкільної освіти доступом до мережі інтернет” Миропільська громада має показник 100% та розділяє 1 місце у загальному рейтингу, Романівська громада має показник 66,7% і 15 місце у рейтингу.

За показником “Створення безпечного освітнього середовища. Створення укриттів в закладах загальної середньої освіти” і Романівська, і Миропільська громади мають 1 місце і показники по 100%.

За показником “Охоплення учнів позашкільною освітою” Романівська громада має 52,7 % і посідає 8 місце, Миропільська громада має 43,8% і посідає 18 місце.

За показником “Фінансування освітньої галузі” Романівську громада має 75,73% і посідає 13 місце, Миропільська громада – 74,09 і посідає 17 місце.

За показником “Створення безпечного середовища. Створення укриттів в закладах дошкільної освіти” Миропільська громада має 100% і 1 місце, Романівська громада – 91,7% і 5 місце.

За показником “Створення безпечного освітнього середовища. Встановлено “тривожні кнопки” у ЗЗСО” і Романівська, і Миропільська громади мають 1 місце зі 100% в обох.

За показником “Створення безпечного освітнього середовища. Встановлено “тривожні кнопки” у ЗДО” Миропільська громада має 100% і 1 місце, Романівська громада 91,7% і 2 місце.

За показником “Охоплення дітей гуртковою роботою в закладах дошкільної освіти” Миропільська громада має 32% і 14 місце, Романівська – 24% і 17 місце.

Фото зі сторінки Віталія Бунечка