Вибрати За

“Матат-хліб» 8 березня проведе розіграш подарунку

8 березня «Матат-хліб» підведе підсумки конкурсу і розіграє приз серед учасників.

Нагадаємо, на початку 2023 року «Матат-хліб» запропонував покупцям свого хліба взяти участь у розіграші, для чого слід було збирати пакетики, в яких продаються буханці. Нині ж до учасників конкурсу звертаються з поясненнями, як же зареєструватися для участі.

«Учасники розіграшу мають виконати кілька умов.  Перше – бути підписаним на Інстаграм-сторінку @Matat_xlib . Друге – зробити фото пакетиків, вказавши їх кількість. Третє – розмістити фото пакетиків з позначенням їх кількості та відміткою @Matat_xlib у ваших сторіс в Інстаграм 7 березня в період з 10:00 до 22:00», – зауважив організатор конкурсу Микола Матат.

Який же саме приз розіграють – організатори досі тримають в секреті. Але зазначають, що придбали його під час акції  з величезною знижкою в COMFY за 2700 грн.

Варто зауважити, що для участі у конкурсі годяться пакетики з-під усіх видів хлібчика від Матат-хліб: і з чорного хлібу з родзинками, і з сірого з маком, і з білого на заквасці, і з сірого з медом, насінням соняшника і льону, і з чорного з солодом, кунжутом та льоном. Смакуйте те, що вам найбільше до душі і вигравайте чудовий приз.