Вибрати За

«Матат-хліб» відтепер продається і у Мирополі

Не просто хліб, а пристрасть, забаганка і феєрія смаку! На той випадок, коли хочеться чогось такого незвичного, небанального, особливого. Це все – про «Матат-хліб». Золотистий, хрусткий, витончений. Це ідеальне доповнення до ранкової кави, вишуканих обідніх канапок та брускет. Це хліб для забаганок, для тих, хто любить з’їсти хрустку скоринку дорогою додому, хто експериментує з рецептами і прагне виграшної комбінації хлібу з основною стравою. Це хліб для тих, хто дбає про здоров’я, хто любить буханці на заквасці, хто обожнює висівки та злаки.

«Матат-хліб» – це щось незвичне і дуже смачне, що можна собі дозволити кожного дня! Що сьогодні обрати – вибір за вами: сірий з медом і насінням, білий, чорний з родзинками чи чорний з солодом. Кожен хліб особливий і вам обов’язково припаде котрийсь до душі.

Жителі Романова вже давно вподобали «Матат-хліб». Підтвердженням цьому є постійне розширення точок продажів хлібу, збільшення попиту. «Матат-хліб» смакує і в Чуднові – три магазини щодня реалізують романівський хлібчик. А віднедавна « Матат-хліб» продається і у Мирополі: знайти  всі види буханців можна щоранку  у магазинах «Нектар» та «Королівський смак» .