Вибрати За

«Матат хліб» відтепер можна придбати у більшості магазинів Романова

Бездріжджовий хліб з корисними висівками виробництва «Матат хліб» уже давно полюбився жителям Романова. Нині його можна придбати майже у всіх великих магазинах селища, а з 16 січня ці буханці з’являться на поличках супермаркету «Наш край».

Варто зауважити, що виробництво хліба починалося з малесеньких партій – всього з 16 буханців. Проте попит зростав, тож магія виробництва набула нових обертів і тепер щоночі в печах «Матат хліба» випікаються понад півтори сотні смачних, корисних, золотих і хрустких буханців: сірих з медом, насінням соняшника чи льону, чорних з солодом, кунжутом та льоном та простих білих.

Тож придбати «Матат-хліб» можна у магазинах «Кошик», «Наш Край», «Квартал», «Запашний хліб», «Їжачок», «Продукти» (напроти бульвару Шевченка на вул. Лялевича),  «Водолій»,  «Люкс», магазин ПП «Тарасова» (на вул. Шевченка), «Продукти» (на розі вул. Лялевича та Філатова), «Світ продуктів» (на вул. Графа Ілінського).

Варто зауважити, що для любителів хлібчика, виробництва «Матат хліб», діє акція – наприкінці березня серед підписників їх сторінки в Інстаграмі, які зберуть найбільше фірмових пакетів з-під хліба, розіграють приз, вартістю понад 2500 грн.