Вибрати За

Маленькі донати на велику справу: у Романові за тиждень невеличкими пожертвами від 10 грн вдалося зібрати 33 тисячі гривень

Минулого тижня 7 романівчанок організували збір «Кава для воїна». Його суть полягала в тому, що всі охочі можуть щодня скидати малесеньку суму для підтримки ЗСУ – умовно на каву для воїна.

Більшість з нас постійно допомагає закривати різноманітні волонтерські збори, але кожен може опинитися в становищі, коли допомогти нічим.  А скинути 10 грн ніби й соромно. Так от, організатори акції довели – маленькі донати по 5, 10 чи 20 грн – це не соромно, це потужна сила. Бо всього за 7 днів такими маленькими сумами вдалося зібрати аж 33 617 грн!
До акції у Романові доєдналися місцеві підприємці. На видних місцях у своїх закладах, а також на своїх сторінках у соцмережах вони розмістили qr-коди – перейшовши за ними клієнти закладів потрапляли на банківські сторінки, куди можна скинути свій маленький донат «На каву воїну».

17 березня організатори підбили перші підсумки і перерахували кошти в рівних частинах  на збори для підтримки воїнів ЗСУ з Романівщини.

 11200 грн перерахували волонтеру Олегу Карпову. Як зауважив Олег Карпов для Твій Романів, ці кошти були покладені на збір на тепловізор двом романівчанам.  Ця сума змогла покрити значну частину  і волонтер сподівається уже найближчим часом закрити збір і придбати необхідне бійцям.

11200 грн організатори «Кави для воїна» перерахували у волонтерський штаб «Берегиня».  Як розповіли Твій Романів у «Берегині», кошти пішли на збір на купівлю безпілотника «Мавік» – він коштує 120 тис. грн., наразі вдалося вже зібрати понад 70 тис. грн.

11200 грн перерахували у благодійний фонд «Світлиця добра». Як розповіли у цьому благодійному фонді редакції Твій Романів, кошти підуть на збір на авто жителю Романова, який нині боронить країну.  Вартість авто – 100 000 грн.

Проєкт «Кава для воїна» продовжуватиме діяти. Маленький донат може допомогти зробити великі справи. Романівчани це довели!