Вибрати За

Майже 75 тонн сміття вивезли з кладовища у Романові напередодні провідної неділі


Готуючись до Великодня та Провідної неділі, у Романові на кладовищі активно проводили прибирання, розгребли і вивезли більшість стихійних звалищ.

Про це Твій Романів повідомив голова селищної ради Володимир Савченко.«Напередодні провідної неділі у Романові ми прибрали кладовище і дуже сподіваємося, що люди віднесуться з розумінням і знову не перетворять місце останнього спочинку на смітник. На кладовищі працювали працівники з благоустрою селищної ради, РКП «Сервіс», дуже вагомий вклад вніс Ігор Ходак та працівники ТОВ «Вівад 09», ми щиро вдячні йому за надану техніку та допомогу працівників підприємства. Також дякую підприємцям Романівської громади, які прийшли на поміч – Івану Кіндруку, Миколі Дейсану, Павлу Канашуку та Сергію Зінчуку, – зауважив Володимир Савченко.

Як повідомив секретар селищної ради Юрій Чумаченко, у зв’язку із військовим станом селищна рада не могла фінансувати роботи щодо ремонту доріг, а тому на прохання керівництва селищної ради відгукнувся депутат облради Ігор Ходак, за його кошти було відремонтовано відрізок дороги до кладовища по вулиці Шевченка.

Як повідомив керівник РКП «Сервіс» Богдан Матат, на кладовищі кілька днів поспіль працювали техніка комунального підприємства, 2 одиниці техніки ТОВ «Вівад 09», трактор селищної ради. Загалом вивезли 25 машин сміття, загальною вагою близько 75 тонн.

«Залишилися неприбраними кілька звалищ, до яких важко дістатися технікою. Ми їх найближчим часом приберемо – скоріше за все будемо вивозити тачками вручну», – повідомив Богдан Матат.

У Романівській селищній раді відмічають, що жителі стали свідоміші, адже з кладовища вивезли значно менше, ніж в попередні роки, пластикових квітів і вінків. Нині ж закликають жителів не створювати стихійні звалища. Також селищна рада планує встановити на кладовищі ще додаткові офіційні місця збору для сміття.