Вибрати За

«Магія» справді корисного та неймовірно смачного хлібу: «Матат Хліб» привідкрив секрети випічки

Хрумкий, смачний і корисний. Вранці з кавою, на бутерброд для перекусу і найкраще доповнення до червоного українського борщу – бездріжджовий хліб на житній заквасці. «Матат Хліб» – це витончений смак для тих, хто дбає про якість та користь продуктів, і разом з тим полюбляє смачненьке.

Випічка буханців «Матат Хліб» – це не банальний процес, це справжнє мистецтво, яке відбувається тоді, коли всі давно міцно сплять – глибоко вночі. Щоб уже з самого ранку, несучи з магазину хлібину, ви з усіх сил втримувалися від своєї улюбленої звички з дитинства – обгризти хрустку пахучу скоринку.

«Магія»  випічки «Матат Хліб» починається звісно ще вдень – збираються необхідні продукти. Із початком заходу сонця замішується закваска – процес за технологією не прив’язаний конкретного до цього часу, але заквашений о цій порі хлібчик завжди такий же золотавий, як сонце на вечірньому обрії. А от вимішувати тісто починають опівночі. Процес цей тривалий. Вимішане тісто опісля потребує витримки, і коли вночі всі сплять – воно активне живе, росте і набуває всіх необхідних властивостей. З 4 ранку починається процес випікання. І зі сходом сонця у кошиках у паперових пакетиках вже лежать смачні буханці, які під променями ранкового сонця так виглядають, що втриматися, щоб не з’їсти шматок не можуть навіть ті, хто щоночі пече цей хлібчик і ніби має призвичаїтися до цього смаку та аромату.

Особливість хлібу в тому, що він не просто смачний і корисний, він ще й має тривалий час зберігання, довго не черствіє та не вкривається цвіллю.

Смачні запашні буханці «Матат хліб» можна купити ось тут: