Вибрати За

Кілька установ у Романівській громаді переїдуть у інші приміщення

Як стало відомо Твій Романів, кілька установ у Романові переїдуть у нове приміщення.

Зокрема романівське Відділення №7 управління соціального захисту Житомирської РДА переїде з приміщення на вул. Костельній 47 у будинок Центру зайнятості. Інформацію про це Твій Романів підтвердила очільниця відділення Наталія Чериця. Вона зауважила, що наразі установа готується до переїзду, чекає завершення встановлення необхідних комунікаційних засобів зв’язку в новому приміщенні.
Переїде і Територіальний центр соціального обслуговування населення, який також знаходиться в цьому ж приміщенні на вул. Костельній, 47. Як повідомила Твій Романів очільниця закладу Тетяна Антонова, їм пропонують кабінети у приміщенні адмінбудівлі Романівської селищної ради на площі Єдності.

Як планують використовувати звільнене приміщення? – з цим питанням Твій Романів звернувся до секретаря Романівської селищної ради, в.о. селищного голови Юрія Чумаченка.

“Дане приміщення на вул. Костельній ми плануємо передати 8 відділу Житомирського РТЦК та СП. Це приміщення колись використовувалося як військомат, воно адаптоване під потреби центрів комлектування, там можна одразу проводити медичні комісії. Тож правильним буде розміщення в цій будівлі саме Центру комплектування. Три установи, які раніше працювали в цьому приміщенні, переїдуть: відділення соцзахисту – у будівлю Центру зайнятості на вул. Шевченка, Територіальний центр – на 3 поверх Романівської селищної ради, Відділенню міграційної служби ми також запропонували три кабінети на першому поверсі Романівської селищної ради”, – розповів Юрій Чумаченко.

Також Юрій Миколайович зауважив, що розглядається можливість переїзду Архівного відділу Житомирської РДА і трудового архіву Романівської селищної ради у приміщення на вул. Медичній, 2, де зараз ще поки знаходиться 8 відділ Романівського РТЦК та СП. Проте це стане можливим лише після проведення ремонту і забезпечення необхідних умов для збереження документів.