Вибрати За

Кілька вулиць Романова тиждень без води через порив мережі

У редакцію Твій Романів звернулися читачі, які повідомили про те, що вже тиждень потерпають без води. Водопостачання зникло на вулицях Філатова та Набережній ще 17 січня. Читачі кажуть, що вже неодноразово зверталися до РКП “Сервіс”, проте водопостачання не відновили, видимих ремонтних робіт не помітно.

Чому вимкнули водопостачання на вулицях Філатова та Набережній та коли воно з’явиться? З таким запитанням звернувся Твій Романів до керівника РКП “Сервіс” Валентина Левковича.
Як зауважив Валентин Семенович, стався порив азбесто-цементної труби, що знаходиться під дорогою. Тиск води був настільки потужний, що вода вимила тунель і почала витікати струмком у річку Виспу. Такого навантаження насос на свердловині міг не витримати і згоріти, тому водопостачання й вимкнули.

“Ми вирішили підготувати все необхідне і лише тоді розривати дорогу, щоб яма не стояла кілька днів, очікуючи поки в неї хтось впаде. Наразі замовили кілька десятків метрів нової труби, 110-ті муфти, які виробляються у Харкові. Підрядник “прорізав” асфальт. З 24 січня розпочнемо розкопувати та міняти трубу. Проте точно сказати, як довго триватиме ремонт – не можу, все залежить від того, що ми там розкопаємо і наскільки складна ситуація”, – пояснив Валентин Левкович.