Вибрати За

Круглий стіл рятувальників і підприємців у Романові: обговорили декларації, збільшення штрафів і графіки перевірок

18 листопада у романівській пожежній частині відбувся круглий стіл: інспектори відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського РУ ГУ ДСНС України спілкувалися з підприємцями Романова.

Про це Твій Романів повідомив Олександр Палій, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського РУ ГУ ДСНС України.

Зокрема підприємцям розповіли про процес подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Зокрема таку декларацію повинні подати всі підприємці/суб’єкти господарювання, які мають у власності чи орендують приміщення, як для продажу товарів, так і для надання послуг. Відсутність такої декларації може спричинити накладання адмінштрафу від 2550 грн до 3400 грн.Підприємцям розповіли про збільшення штрафних санкцій за порушення правил пожежної безпеки, виявлених під час перевірки. Тепер штраф становить від 3400 до 5100 грн. При невиконанні припису інспектора на підприємця може чекати штраф від 1700 до 3400 грн.

Також підприємцям розповіли про те, яким чином здійснюються перевірки: коли, як, чому перевіряють і з якою періодичністю. Рятувальники зауважили, що графік перевірок створюється системою і вона перебуває у відкритому доступі.