Вибрати За

Кошти на будівництво водогону у Гордіївці будуть повернуті до обласного бюджетуЗвернення депутата Житомирської обласної ради Віктора Развадовського до жителів Гордіївки щодо обману зі сторони нинішнього керівництва Романівської селищної ради та введення їх в оману, примушування вкладення власних коштів на будівництво водогону, є надуманими та не відповідають дійсності.

Дійсно, з обласного бюджету до селищної ради надійшла субвенція на будівництво водогінної мережі в с. Гордіївка в сумі 173,3 тис. грн 24.11.2021.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що для придбання замовником товарів і послуг, вартість яких дорівнює, або перевищує 50,0 тис. грн, замовник використовує процедуру закупівлі.

Крім того, основним документом в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта, є проектно-кошторисна документація, яка, відповідно до «Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», затвердженого ПКМУ від 11.05.2011 № 560, проходить експертизу, термін проведення якої від 15 до 30 календарних днів.

За власні кошти жителів с. Гордіївка проведено розрахунки з підрядником на суму 1,35 млн. грн, а станом на дату надходження коштів з обласного бюджету в сумі 173,3 тис. грн, будівництво водогінної мережі в с. Гордіївка вже було на стадії завершення.

Листом від 03.11.2021 № 2273/02-19 (лист додається) депутата обласної ради Развадовського В.В., було запропоновано, у зв’язку з неможливістю проведення державної експертизи проектної документації по будівництву водогінної мережі в с. Гордіївка, спрямувати дані кошти на інший об’єкт, однак, дане звернення було проігноровано, а тому кошти, виділені з обласного бюджету в сумі 173,3 тис. грн будуть повернуті, так як не можуть бути використані ні на будівництво водогону, ні на будь-який інший об’єкт, оскільки перепризначення коштів здійснюється обласною радою за зверненням відповідного депутата.

Таким чином, будівництво водогону в с. Гордіївка проведено виключно за власні кошти жителів даного населеного пункту. Поряд з цим, селищна рада стурбована необхідністю повернення коштів, а не спрямування на будівництво водогону.

Романівська селищна рада