Вибрати За

Кому потрібна послуга технічного обслуговування газових мереж та як її отримати

Усі, хто використовує газ для опалення, приготування їжі або нагріву води несуть відповідальність за стан газових мереж в своєму помешканні. Для того, щоб газоспоживання було безпечним, варто раз на рік проводити технічне обслуговування. Особливо про це важливоподбати напередодні опалювального сезону.

Надана послуга технічного обслуговування від АТ «Житомигаз» є запорукою безпеки при використанні газоспоживаючого обладнання та експлуатації внутрішніх газових мереж. З початку року фахівці компанії виконали послугу техніного обслуговування для майже 8 тисяч споживачів.

Варто пам’ятати, що усі елементи системи газопостачанняпіддаються фізичному впливу зовнішніх факторів. Витоки газу на мережі можуть бути спочатку невітчутними, але навіть невеликий недолік може нанести фатальних наслідків. І до опалювального сезону мережі мають бути підготованими, щоб споживання було безпечним та безперебійним.

У газорозподільні компанії нагадують, що відповідно до чинного законодавства за стан газових мереж всередині житлових будинків  та нежитлових приміщень до точки розмежування відповідає власник таких будівель або балансоутримувач. У багатоквартирних будинках – ОСББ або управитель. За безпечну експлуатацію мереж у квартирі чи приватному будинкувідповідає споживач, на об’єктах соціальної сфери або бізнесу – керівник.

То ж, щоб споживання було безпечним, кожен користувач має налагодити фахове і систематичне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, заключити договір із підрядником та систематично отримувати таку послугу. АТ «Житомиргаз» професійно, надійно та якісно проводить технічне обслуговування мереж і ця послугавключає в себе обстеження внутрішніх газопроводів на предмет витоків газу, приладовий контроль на щільність з’єднань, перевірку герметичності футлярів, змащування запірних пристроїв, усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Для того, щоб отримати послугу технічного обслуговування потрібно: написати заяву у найближчому 104.ua Клієнтському просторі за місцем проживання  або зателефонувати до Контакт-центру (0412) 558-004 і чекати на візит майстра. З Вами обов`язково узгодять дату і час проведення технічного обслуговування.