Вибрати За

Комунальники промивають каналізаційні мережі у двох мікрорайонах Романова: витягли мішки зі сміттям, пляшки і навіть відро

Працівники РКП “Сервіс” проводять промивку каналізації у Романові. Зокрема промили мережі в мікрорайоні ПМК та нині проводять промивку в мікрорайоні колишнього склозаводу.

Про це РКП “Сервіс” повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.“Два дні складної роботи випало під час промивання каналізації для дитячого садочку та всього мікрорайону ПМК. Каналізаційні мережі були щільно забиті, над їх промиванням довелося добре потрудитися. Ще складнішим виявився процес промивання каналізації в мікрорайоні склозаводу. На місце виїжджали кілька днів. Складність полягає найперше у тому, що глибина колодязя – 6 метрів. Та ще й жителі мікрорайону примудрилися запхати в каналізацію такі речі, що дивують навіть досвідчених працівників комунальної служби. Роботи продовжуються 20 січня”, – йдеться в повідомленні РКП “Сервіс”.

Як розповів Твій Романів керівник РКП “Сервіс” Богдан Матат, з каналізаційних мереж дістають такі речі, які щоразу більше дивують комунальників. Зокрема окрім традиційних ганчірок і консервацій витягали гілля, цілі мішки зі сміттям, пластикові пляшки і навіть відро.