Вибрати За

Кольбушовський повіт передав чергову гуманітарну допомогу у Романівську громаду. Її передадуть воїнам-захисникам

Міжнародний партнер Романівської громади – Кольбушовський повіт – передав на Романівщину чергову гуманітарну допомогу.

Про це Твій Романів повідомила Ольга Мичківська, очільниця Романівського польського культурно-освітнього товариства, одна з організаторок співпраці.
«Величезна подяка старості Юзефу Кардишу та всьому Кольбушовському повіту за чергову потрібну допомогу. Наші польські партнери вкотре підтвердили, що польський народ є справжньою спорідненою душею та другом Україні. Для наших захисників передали необхідні речі: готові ящики з провізією (фудбокси) з консервами, крупами, енергетичними батончиками, чаєм, печивом, тощо. А також медичні халати, ліки та павербанки», – розповіла Ольга Мичківська.

Допомогу від Кольбушовського повіту передали благодійному фонду «Світлиця добра», який перенаправить її романівським воїнам на передову.

«Представники Кольбушовського повіту звернулися до нас з черговою пропозиціє допомогти. Тож ми сформували список потреб від наших волонтерів та воїнів, а польські партнери відгукнулися і зібрали необхідне. Отримані посилки романівські волонтери доповнять Великодніми пасочками та крашанками і відправлять на передову напередодні Великодня. Вкотре не втомлюємося дякувати нашим польським друзям – Юзефу Кардишу та всій громаді Кольбушовського повіту за підтримку», – зауважив фундатор співпраці з польськими партнерами Олександр Кондратюк.