Вибрати За

З Італії до Романова надійшла перша з двох швидких, які придбали для ЗСУ та ЦПМСД брати Лещенки

10 травня Центру первинної медико-санітарної допомоги передали автомобіль швидкої допомоги, який надійшов з Італії.

Два автомобіля швидкої допомоги придбали в Італії  Сергій Лещенко, який живе в Італії, та Тарас Лещенко, мешканець Романова. Брати вирішили один автомобіль передати на ЗСУ, інший – Центру первинної медико-санітарної допомоги у Романові.

«Для нас це дуже потрібний автомобіль. Його плануємо використовувати для перевезення важкохворих та лежачих пацієнтів, особливо тих, які потребують перевезення до медзакладів із сіл. Тим паче наш автомобіль – Рено Дастер – ще на самому початку нового етапу війни ми одразу передали для ЗСУ, тож швидка стане хорошою заміною. Від імені нашого закладу та всіх пацієнтів щиро вдячні людям, які у такий важкий час допомогли нам», – зауважила Дар’я Волощук, в.о. головного лікаря ЦПМСД.

В автомобілі також була гуманітарна допомога: харчі, одяг, обігрівачі, які одразу передали на ЗСУ, а також памперси для дорослих та дітей, дитяче харчування, медпрепарати, які роздадуть пацієнтам ЦПМСД, які їх потребують.

Другий автомобіль швидкої, який придбали брати Сергій та Тарас Лещенки, наразі ще в Італії, його планують відправити воїнам уже найближчим часом.