Вибрати За

«ЗА МАЙБУТНЄ» хоче ініціювати процедуру відкликання романівського селищного голови Володимира Савченка
На офіційній сторінці Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у фейсбук опубліковане повідомлення, в якому йдеться про діяльність романівського селищного голови Володимира Савченка.

Повідомлення публікуємо дослівно:

“На загальних зборах Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» розглядалось питання голови Романівської селищної ради Володимира Савченка, суб’єктом висування якого є Житомирська обласна організація партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
Романівський селищний голова Володимир Савченко, який офіційно балотувався на посаду від партії «ЗА МАЙБУТНЄ», пішов на політичний союз з іншими політичними силами та ігнорує програму партії. Своїми діями шкодить авторитету обласної організації «ЗА МАЙБУТНЄ» та керівництву партії.
Відповідно до рішення ради Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» від 24.12.2020, Володимира Савченка було попереджено про неприпустимість невиконання програми політичної партії, від якої він балотувався на посаду голови територіальної громади. Також посадовцю повідомили, що при подальшому недотриманні програми партії, ігноруванні думки депутатів фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» Романівської селищної ради буде розпочато процедуру відкликання селищного голови.
17 лютого 2021 року на загальних зборах Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» членами партії було розглянуто та одноголосно прийнято рішення про підготовку та ініціювання відкликання Володимира Савченка з посади Романівського селищного голови за народною ініціативою”.
На загальних зборах Житомирської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» розглядалось питання голови…

Опубліковано Житомирщина ЗА Майбутнє Четвер, 11 березня 2021 р.