Вибрати За

Захоплення Романівського суду: Служба судової охорони провела тактико-спеціальні навчання
5 лютого в Романівському районному суді фахівці Служби судової охорони у Житомирській області спільно з групою швидкого реагування сектору поліцейської діяльності №1 (Романів) та начальником сектору Олександром Поліщуком провели тактико-спеціальні навчання. У навчаннях взяв участь голова Романівського районного суду Ковальчук Микола Васильович.

“Ми відпрацьовуємо дії при порушеннях громадського порядку в суді, в разі блокування входу до суду та під час спроби зриву громадянами судового засідання . Так як Романівський районний суд знаходиться під охороною лише кілька місяців – такі навчання тут відбудуться вперше”, – зазначив заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони, підполковник Служби Андрій Лозко.

Під час відпрацювань командир комендантського взводу Територіального управління Роман Ничипоренко провів детальний інструктаж і розповів про особливості роботи під час заворушень, замінувань, захоплень, тощо. Під його керуванням співробітники нештатної групи швидкого реагування продемонстрували як зайти в натовп, відтіснити його, вивести з нього найагресивніших мітингарів. Окремо бійці продемонстрували умови роботи в приміщенні суду, коли за легендою присутні в суді почали агресивний протест – бійці відтісняють присутніх і виводять із залу суддю.