Вибрати За

Житомирський суд виніс вирок чоловікам, які обікрали десяток магазинів, в тому числі на Романівщині

27 січня 2023 року Житомирський районний суд Житомирської області виніс вирок трьом чоловікам, які скоїли крадіжки, в тому числі на Романівщині.

У вироку йдеться, що суд розглядав справи уродженців Росії, України та Казахстану, які підозрювалися у скоєні крадіжок. У справі фігурує ще один учасник, який уже помер.

Так, в справі йдеться, що троє чоловіків у січні 2018 року здійснили крадіжку у магазинах с. Красногірка та с. Дворище  Хорошівського району.
У лютому 2018 року здійснили крадіжку у кафе-барі у смт. Биківка, поцупивши телевізор, кавовий апарат, багато алкоголю, солодощів, парфуми, тощо.

6 лютого 2018 року обікрали магазин с. Старошийка, Житомирського району.

12 лютого 2018 року чоловіки намагалися здійснити крадіжку в магазині в с. Червоні Хатки. Вони ломом намагалися пошкодити грати, проте не довели злочин до кінця, так як їх застала власниця магазину.

Цієї ж ночі особи здійснили крадіжку в магазині-кафе в Старочуднівській Гуті. Зокрема поцупили гроші, алкоголь, цигарки, тощо на 29 тис. грн.

Іншого разу чоловіки здійснили крадіжку в магазинах с. Рижани Хорошівського району, с. Ставище Коростенського району,  Кам`янка Житомирського району, Волосівка Чуднівського району,  с. Тернівка Новоград-Волинського району,с. Меленці Любарського району.

У результаті суд визнав чоловіків винними. Один із учасників отримав 6 років ув’язнення, які об’єднали з попереднім вироком, який отримав підсудний. В результаті чоловік за гратами проведе 11 років. Двоє інших отримали по 6 років позбавлення волі. Крім того потерпілі виграли у цивільних позовах, тож чоловіки будуть змушені виплатити матеріальну шкоду.

Вирок суду – опублікований тут.