Вибрати За

Жителів Романівської громади закликають долучитися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»
В Україні офіційно стартувала підготовка до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Велике прибирання у всіх областях України відбудеться 18 вересня.

Романівська громада теж долучиться до Всесвітнього дня прибирання.

Як повідомила Твій Романів Олександра Муха, координаторка «World Cleanup Day» у Житомирській області, у Романові та старостинських округах велике прибирання планують влаштувати 17 вересня. Збір охочих о 14.00 на вході на бульвар Шевченка. У старостинських округах теж буде оголошено збір на толоку.

Організатори закликають усіх небайдужих доєднатися заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти. Охочі  можуть приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів. Формати прибирань будуть різні: 

  • Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.
  • Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.
  • Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
  • Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток “EcoHike” та відмічайте забруднені й очищенні території.

Робіть фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших.