Вибрати За

Експерти GSMSG провели в Романові навчання домедичної допомоги в умовах військових дій

23 червня у Романові провели навчання з надання домедичної допомоги в умовах військових дій. Навчання проводили експерти організації GSMSG, колишні спецпризначенці воєнно-морського флоту США, учасники та ветерани багатьох воєнних конфліктів, парамедики , які працювали в умовах військових конфліктів та в цивільному житті.

На навчання зібралися поліцейські, рятувальники, представники ЗСУ, медики, представники багатьох установ Романова.
Експерти GSMSG  навчали базовим навичкам надання домедичної допомоги за протоколами тактичної медицини TCCC та MARCH, враховуючи власний дуже великий досвід. Левова частка навчання була відведена практиці, аби учасники змогли спробувати виконати необхідні дії. Основним завданням було навчити надати найнеобхіднішу допомогу в умовах, коли питання життя і смерті рахується в кількох хвилинах. Тобто експерти пояснювали і показували як саме допомогти потерпілому до моменту появи лікарів чи потрапляння в мед заклад.

Одним з головним і перших правил, яке визначили експерти – це безпека. Кожен, хто надає допомогу, впершу чергу має дбати про власну безпеку, переконатися в тому, що порятунок постраждалого не створить більшої біди; аби той, хто з найкращих намірів хотів допомогти, сам не став постраждалим.