Вибрати За

Для Романівського будинку дитячої творчості придбали твердопаливний котел

На сайті державних закупівель Прозорро оприлюднений звіт про договір про закупівлю на придбання відділом освіти твердопаливного котла КСТ-100.

Вартість котла – 49 800 грн, його придбали у фізичної особи-підприємця Давиденка Віталія Борисовича .Як повідомили Твій Романів у відділі освіти Романівської селищної ради, котел придбали для Будинку дитячої творчості, з дня на день очікують його прибуття і вже знайшли підрядника, який його одразу встановить.

Нагадаємо, з початком опалювального сезону у Романівській громаді виникла проблема з опаленням соціальних та освітніх закладів. В більшості закладів проблему вирішили, найпроблемнішими лишалися Гордіївська школа, корпус Романівської гімназії на вулиці Шевченка та Будинок дитячої творчості. У Гордіївській школі та у корпусі Романівської гімназії уже відновили опалення, встановивши твердопаливні системи опалення. На черзі – Будинок дитячої творчості, який ділить приміщення з бібліотекою та відділом ДРАЦСу.

Також варто зауважити, що цієї осені сильно зросла вартість опалення газу для споживачів, на опалення закладів соціальної та освітянської сфери встановлений тариф 38 грн, тоді як на етапі формування бюджету Романівської громади ціна була встановлена трохи більше 8 грн.

У відділі освіти зазначають, що наразі завершується перехід від послуг “Житомиргаз Збуду” до “Нафтогаз-Трейдингу”, в якого тариф становить 16,5 грн за куб.