Вибрати За

Депутати Романівської селищної ради прийняли звернення до президента США, керівництва ЄС та НАТО з проханням “закрити небо”

У неділю 6 березня відбулася позачергова сесія Романівської селищної ради.

Найпершим депутати адресували звернення до Президента США, канцлера Німеччини, Президента Франції, прем’єр-міністра Великобританії, генсекретареві НАТО, урядам країн-членів НАТО, послам і дипломатичному корпусу усіх країн НАТО з одним єдиним проханням – врятувати мирне населення України – “закрити небо”.

Депутати підтримали рішення одноголосно.Подібне звернення адресували містам побратимам Романова – Бардо, Кольбушовій та Молетаю, аби вони підтримали “Закриття неба” над Україною.

Також депутати надали право селищному голові, а в разі його відсутності – секретарю селищної ради, на період надзвичайного та воєнного стану приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень.

Крім того депутати затвердили Програму забезпечення захисту населення і території Романівської селищної територіальної громади в період надзвичайного або воєнного стану на 2022-2025 рр.

Перед присутніми депутатами та старостами виступив депутат обласної ради Ігор Ходак, який був присутній на засіданні. Він закликав усіх підтримувати дух єднання, не піддаватися паніці і допомагати місцевому населенню, пояснювати все та розвінчувати фейки і чутки, які ширяться громадою.