Вибрати За

Депутати Романівської селищної ради внесли зміни в бюджет, змінили статути комунальних закладів та визначили умови оплати праці селищного голови
26 січня відбулася чергова сесія Романівської селищної ради. На сесії були присутні 23 депутати з 26.

На сесії депутати обрали 11 старост, затвердили звіт за 4 квартал і за 2020 рік про виконання фінансового плану КНП “Романівська лікарня”, заслухали звіт її директорки Ірини Серт.

Внесли зміни до бюджету, зокрема прийняли “депутатські кошти” депутатів Житомирської обласної ради: 500 тис. грн на капремонт дорожнього покриття вул. Любарської у Врублівці (” депутатські кошти” Ігоря Ходака), 440 тис. грн на придбання і встановлення трьох дитячих майданчиків у Романові, Улянівці та Гордіївці ( кошти депутатів обласної ради від фракції “За майбутнє”), 10 тис. грн. на придбання холодильника для Камінської ЗОШ ( кошти депутатів обласної ради від фракції “За майбутнє” , 50 тис. грн. на придбання аналізатора сечі для КНП “ЦПМСД” ( кошти депутатів обласної ради від фракції “За майбутнє” ). Також передали усі видатки галузі “Освіта” на відділ освіти селищної ради., надали право фінансовому управлінню отримувати позики на покриття тимчасових розривів бюджету селищної територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду.

Депутати внесли зміни в назви та затвердили Статути для понад чотирьох десятків комунальних закладів селищної ради, затвердили план роботи селищної ради на І півріччя, розглянули земельні питання. Депутати адресували запит до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про скасування підвищення тарифів на електроенергію, природний газ та послуги з їх розподілу та транспортування»

Також на сесії депутати проголосували за питання оплати праці селищного голови Володимира Савченка, затвердили положення про преміювання та виплати матеріальної допомоги селищному голові, а також положення про преміювання та виплати матеріальної допомоги працівникам апарату та керівникам структурних підрозділів селищної ради.