Вибрати За

Дві пожежі на Романівщині: від печі загорілося перекриття в одному будинку, стіна – в іншому

9 та 10 лютого у Миропільській та Романівській громадах зафіксували дві пожежі.

Про це Твій Романів повідомив головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області.
9 лютого пожежа виникла в приватному будинку у Мирополі. Мешканка будинку палила грубку і помітила іскри в горі. Жінка викликала рятувальників, вимкнула подачу світла, адже в тому місці проходила електромережа, і разом із сусідами почала гасити займання. На місце події залучилися вогнеборці з Мирополя.

10 лютого виникла пожежа у Вільсі. Власники помітили задимлення в будинку, яке не зникало після провітрювання. В результаті виявили, що димить дерев’яна стіна, яка розташована впритул до печі. Власники викликали рятувальників, а чоловік тим часом разом із сусідами з допомогою бензопили вирізав шмат стіни і займання погасили.

В обох випадках причиною займання стало порушення правил монтажу нагрівальних печей. Рятувальники нагадують, що піч чи груба не може знаходитися впритул до стін чи перекриття – адже це основна причина пожеж в приватному секторі .