Вибрати За

Дві команди Романівського ліцею здобули переможні місця у Чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму

Дві команди Романівського ліцею здобули переможні місця у Чемпіонаті Житомирської області з техніки з пішохідного туризму, який проходив з 3 по 5 березня у Курненській селищній раді.

Про це Твій Романів повідомили у гуманітарному відділі Романівської селищної ради.

Зокрема перемоги здобули команди Віктора Бовсунівського та Павла Садурського.
Твій Романів звернувся до тренерів, аби дізнатися, які саме перемоги вибороли команди. Тож:

У молодшій віковій категорії виступала команда Віктора Бовсунівського, зокрема змагалися Рацюк Аліна, Чупілко Олександр, Вигівський Олексій, Цибульський Петро, Сорока Анна, Безверхий Тимофій.

Команда виборола друге загальнокомандне місце, а також учасники вибороли нагороди: Рацюк Аліна – золоту та срібну медалі, Чупілко Олександр – золоту, срібну та бронзову медалі, Вигівський Олексій – золоту та срібну медалі, Цибульський Петро – золоту та срібну медалі, Сорока Анна – срібну медаль, Безверхий Тимофій – срібну медаль.

В старшій віковій категорії змагались вихованці тренера Павла Садурського та його помічників Дмитра Топоркова і Гаврилюк Дарини: Смірнов Максим, Гаврилюк Ангеліна, Москвітін Андрій, Назарук Юрій, Буданевич Антон. Команда два дні поспіль показувала прекрасні результати, і зрештою виборола перше загальнокомандне місце, ставши абсолютним переможцем. Крім того Гаврилюк Ангеліна отримала три золоті медалі, Москвітін Андрій – два золота і одне срібло, Смірнов Максим, Назарук Юрій та Буданевич Антон здобули по два золота.