Дві золоті та три срібні медалі здобули спортсмени Романівщини на Чемпіонатах України

Вихованці тренера Сушицького Анатолія здобула кілька вагомих нагород на Чемпіонатах України з легкої атлетики, які відбулися в червні 2017.
Про це Твій Романів повідомили у відділі сім’ї, молоді, спорту та охорони здоров’я Романівської РДА.
На Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. і молодших у Харкові (13-16 червня) Остапчук Віталій з Врублівки здобув дві срібні медалі на дистанціях 1500 м та 3000 м.
18-20 червня Черкавська Оксана з Нивни на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2000 і мол. в Кропивницькому здобула «золото» на дистанції 1500 м. На цьому ж Чемпіонаті учень Ясногородської ЗОШ Самчук Назар також заявив про себе вагомим 6 місцем на дистанції 1500 м.
25-26 червня пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у Луцьку, на якому Черкавська Оксана здобула «золото» на дистанції 3000 м та «срібло» на – 1500 м