Вибрати За

Графік капітальних та планових ремонтів ліній електромережі з відключенням світла на Романівщині

На сайті Житомиробленерго оприлюднені графіки планових ремонтних робіт на лініях, які будуть супроводжуватися тимчасовим відключенням світла. Зокрема світло зникатиме у Годисі, Карвинівці, Грем’ячому, Бартусі, Романові, Мирополі, Великій Козарі, Мирополі, тощо.4 лютого роботи проводитимуть у Карвинівці, Годисі, Грем’ячому, Бартусі, Врублівці, Великій Козарі. Детальний графік тут.

7 лютого роботи продовжаться у Карвинівці, Грем’ячому, Годисі, плановий ремонт планується у Романові на лініях вул. Кооперативна 12,17/2б,17а, вул. Небесної сотні 92а, вул. Небесної Сотні 92,
вул. Шевченка та у с. Камінь. Детальний графік тут.

8 лютого триватимуть роботи у Карвинівці, Годисі, Грем’ячому. Детальний графік тут.

9 лютого РЕМівці проводитимуть роботи на лініях в Карвинівці, Годисі, Грем’ячому, Бартусі, Гордіївці, Микільську, Мирополі та Великій Козарі. Детальний графік тут.

10 лютого роботи триватимуть у Карвинівці, Годисі, Грем’ячому, Бартусі, а також планується капремонт у Камені та плановий ремонт у Лісній Рудні. Детальний графік тут.

11 лютого продовжаться роботи у Карвинівці, Грем’ячому, Годисі, Бартусі. Детальний графік тут. 12 лютого у цих же селах працюватимуть енергетики. Графік тут.