Вибрати За

Голова Житомирської ОДА проінспектував Миропільську гімназію і заявив про завершення її термомодернізації
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко відвідав Миропільську гімназію і заявив про завершення її термомодернізації

Про це Віталій Бунечко 8 грудня написав на своїй сторінці у фейсбуці.

“Навчальний заклад, який ще три роки тому через неякісне виконання підрядником робіт з реконструкції фасаду став проблемним об’єктом, нарешті відремонтовано. Новий підрядник почав роботи навесні, після того, як Житомирська облдержадміністрація розірвала договір з будівельниками, які фактично, постійно зривали ремонт гімназії. За цей час вже завершено комплексну термомодернізацію, виконано цілковиту заміну покрівлі, влаштовано гідроізоляцію, утеплено цоколь та підвальні приміщення, влаштовано вимощення й оздоблення вхідної групи. Найближчим часом розпочнуть благоустрій об’єкту. У приміщенні гімназії ще є над чим працювати, взяти, наприклад хоча б спортивну залу, яка потребує уваги будівельників”, – написав Віталій Бунечко.

У дописі він вказав, що загальна вартість реконструкції школи становить понад 15,7 мільйони гривень. Роботи фінансуються коштом обласного та місцевого бюджетів. Частка співфінансування громади складає 2,6 мільйона гривень.

Як повідомляв Твій Романів, термосанацію Миропільської гімназії розпочали у листопаді 2017 року. Кінець робіт передбачався у грудні 2018 року. У серпні 2018 миропільська влада скаржилася в ОДА на затягування робіт, постійне переробляння зробленої неякісно роботи, затікання води в кабінети. У вересні 2018 року Житомирська ОДА пообіцяла завершити роботи за 1,5 місяця.
https://www.facebook.com/vitaliy.bunechko/posts/417252726311514