Вибрати За

В КП “Комфорт” закликають до кінця березня переукласти договори на водопостачання і вивіз сміття та розповіли про можливі наслідки ігнорування оголошення

Жителів Романова вкотре закликають переукласти договори на послуги водопостачання, водовідведення та вивезення сміття. З квітня 2023 року ці послуги надавати нове підприємство “Комфорт”.
Зокрема КП “Комфорт” надіслало у редакцію Твій Романів наступне оголошення:

“Комунальне підприємство  «Комфорт»  Романівської селищної  ради просить до 31.03.2023 р. заключити договори  на водопостачання, водовідведення та послугу вивезення твердих побутових відходів. Для оформлення та переоформлення договорів звертатися до своїх контролерів, або за адресою: пров. Костельний, 6, Романів, Житомирської обл., тел. 2-31-88. При собі мати паспорт особи та дані про лічильник (марка, номер, фактичні показники). Абоненти, які не укладуть договір до 31 березня 2023 р. будуть відключені від центральних мереж водопостачання та водовідведення, а нове підключення буде платним, як новим користувачам – вартість послуг у розмірі 2000 грн”, – йдеться в оголошенні.

У КП “Комфорт” зауважили, що станом на 13 березня договори переуклали 15% споживачів послуг. Також користувачів закликають закрити заборгованість перед РКП «Сервіс», в іншому разі їм будуть змушені припинити надання послуг з водопостачання та водовідведення.