Вибрати За

Віктор Развадовський передав дошкільнятам більше 6 тис. солодких подарунків

День Святого Миколая – це завжди диво, посмішки і приємні сюрпризи. Віра в диво живе в душі кожної людини, незалежно від віку, але особливо на цей день чекають діти. І вже стало доброю традицією, коли напередодні свята, дітлахи отримують безліч подарунків.

Солодкий сюрприз підготував для вихованців дошкільних навчальних закладів області депутат Житомирської обласної ради  Віктор Развадовський.

Більше 6 тис. солодких подарунків Віктор Развадовський передав у дитячі садочки Житомирського, Любарського, Чуднівського, Романівського,  Пулинського, Баранівського, Ружинського та Бердичівського  районів.

«День Святого Миколая – це найулюбленіше свято малечі. Достеменно знаю, що дітям важлива будь –яка увага: чи то подарунки, чи то цікавий захід, організований для них. Навіть у цей непростий час маємо віднаходити можливості дарувати їм святковий настрій. Адже це діти, і вони цілий рік чекають на свято. Тож сподіваюсь, що солодкі подарунки стануть для них втіхою і розрадою, і малеча відчуватиме, що про них Святий Миколай не забув. А найбільшою подякою для нас дорослих будуть їхні щасливі очі», – зазначив депутат Житомирської обласної ради.

Віктор Развадовський привітав дітей та їхніх батьків і рідних з Днем Святого Миколая – світлим та радісним святом усіх християн:

«Цей день першим із різдвяно-новорічного циклу свят входить у наші домівки. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Тоді і діти, і дорослі починають вірити в казку. Святий Миколай – захисник і покровитель дітей, і з давніх-давен славиться своєю добротою і готовністю прийти на допомогу. Тож нехай Святий Миколай оберігає вас, дарує радість та надію на краще, надихає на добрі справи і вчинки. Щиро бажаю всім щастя, родинного тепла і міцного здоров’я».

Пресслужба
депутата Житомирської обласної ради
Віктора Развадовського