Вибрати За

Віктор Развадовський знову просить припинити його повноваження депутата

Житомирська обласна рада знову розглядатиме питання про дострокове припинення повноважень депутатів з фракції «За майбутнє» Віктора Развадовського та Олександра Савченка.

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на проєкти рішень сесії , які оприлюднені 19 квітня на сайті облради.
«Враховуючи заяву депутата Житомирської обласної ради Развадовського В.Й. від 16.03.2023, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності обласна рада вирішила достроково припинити повноваження депутата Житомирської обласної ради VІІІ скликання Развадовського Віктора Йосиповича, обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком Житомирської обласної організації політичної партії «За майбутнє», – йдеться у проєкті рішення.

Зауважимо, що попередню заяву про припинення депутатських повноважень Віктор Развадоський написав 1 лютого 2023 року. 16 березня на сесії обласної ради депутати не підтримали його заяву і Віктор Йосипович залишився депутатом.

варто зауважити, 27 січня 2023 року Уряд схвалив постанову щодо обмеження виїзду посадовців за кордон: можна у відрядження, на лікування, для догляду за дітьми. Це рішення стосується і депутатів місцевих рад.