Вибрати За

Віктор Развадовський: Для мене принципова позиція – підтримувати розвиток громад
Вирішення соціально важливих питань, що стосуються життєдіяльності громад, їх розвитку, є принциповою позицією депутата Житомирської обласної ради, голови фракції «За майбутнє» Віктора Развадовського.

«Я завжди намагаюсь тримати зв’язок зі своїми виборцями, трудовими колективами і громадськими організаціями та в силу своїх можливостей намагаюся вирішувати проблемні питання жителів Житомирщини, підтримувати розвиток громад. Під час останньої сесії обласної ради були внесені зміни до обласного бюджету, якими передбачено виділення коштів на громади, у рамках Програми забезпечення депутатської діяльності. Разом із моїми колегами по фракції спрямуємо ці кошти на ремонти, облаштування та матеріально-технічне забезпечення об’єктів соціально-культурної, спортивної, медичної та освітньої сфер, відповідно до тих звернень, що надходили до мене», – розповів Віктор Развадовський.

Зокрема, щодо проблеми водопостачання по вул. Б. Хмельницького, пров. Хмельницького, вул. Жовтневій у Романові до Віктора Развадовського звернулись жителі згаданих  вулиць.

Ще влітку за ініціативи депутата Віктора Развадовського було виділено 400 тис. грн на будівництво водогону. Але коштів виявилось недостатньо, і жителі Романова звернулись вдруге до свого депутата.

Тож,  у результаті,  лише на черговій 6-ій сесії обласної ради було виділено субвенцію у розмірі 120 тис. грн для  облаштування водогінних мереж. А загалом  упродовж всього року за сприяння Віктора Развадовськогона водогін у Романові було спрямовано суму понад 700 тис. грн.

Також для Романівської та Миропільської територіальних  громад за пропозицією Віктора Развадовського та депутатів фракції «За Майбутнє» було спрямовано субвенцію з обласного бюджету на такі цілі:

  • Придбання матеріалів для облицювання підлоги комунального підприємства  ЦПМСД Романівської селищної ради – 150 000;
  • Придбання меблів для дитячого садочка «Сонечко» – 25 000;
  • Придбання принтера та ламінатора для Вільшанської ЗОШ – 15 000;
  • Придбання обладнання для сільського будинку культури с. Колодяжне Миропільської селищної ради – 25 000;
  • Придбання дитячого майданчику с. Печанівка Миропільської селищної ради – 49 990;
  • Придбання дверей для будинку культури с. Колодяжне Миропільської селищної ради – 49 990;

На сесії Житомирської обласної ради активно обговорювалось питання тарифної політики, адже саме ця тема викликає останнім часом суспільний резонанс серед населення.

«Наразі у людей наболіле питання – це підвищення тарифів на комунальні послуги, особливо, що стосується АТ «Житомиргазу», який вирішив збільшити тарифи на розподіл блакитного палива у 2,5 рази. Розумію, що підвищення тарифів як на транспортування газу, так і на житлово-комунальні послуги, вдарять по кишенях людей. Тому я без будь-яких вагань підтримав звернення до центральних органів влади, в яких наполягаємо припинити тарифне свавілля з боку облгазу та перевірити доцільність підняття тарифу на доставку газу, а також не підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги», – прокоментував Віктор Развадовський.

Разом зі своїми колегами Віктор Развадовський проголосував за звернення, в яких порушуються питання належного пенсійного та медичного забезпечення ліквідаторів аварії на ЧАЕС, а також виплати у листопаді цього року «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн.

«Як депутат обласної ради, якого жителі області обрали представляти їхні інтереси, намагаюсь всебічно підтримувати та сприяти вирішенню соціально орієнтованих питань громад. Тому ті рішення, що мають суспільний резонанс серед людей та спрямовані на розвиток громад, я підтримав на сесії обласної ради у повному обсязі», – зазначив Віктор Развадовський.

Пресслужба депутата обласної ради
Віктора Развадовського