Вибрати За

Віктор Развадовський вирішив достроково скласти мандат депутата Житомирської обласної ради

Депутат Житомирської обласної ради, голова фракції партії «За майбутнє» Віктор Развадовський вирішив достроково припинити свої депутатські повноваження.

Про це повідомляє Житомир.info

В розпорядженні редакції Житомир.info є заява Развадовського від 1 лютого 2023 року на ім’я в.о. голови обласної ради Володимира Ширми.
«У зв’язку зі станом здоров’я та довгостроковим лікуванням я не маю можливості виконувати обов’язки депутата Житомирської обласної ради VІІІ скликання. Тому, керуючись пунктом 2 частиною 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад та частиною 5 статті 283 Виборчого кодексу України прошу припинити достроково мої повноваження депутата Житомирської обласної ради VІІІ скликання», – йдеться у заяві, яка 6 лютого зареєстрована в канцелярії обласної ради.

Після складання повноважень замість Развадовського депутатом Житомирської обласної ради від партії «За майбутнє» може стати Раїса Гула.

Зауважимо, що 27 січня 2023 року Уряд схвалив постанову щодо виїзду посадовців за кордон: можна у відрядження, на лікування, для догляду за дітьми. Це рішення стосується і депутатів місцевих рад.

Матеріал Житомир.info