Вибрати За

Відділ освіти Романівської селищної ради придбає обладнання у харчоблоки опорних шкіл

Відділ освіти Романівської селищної ради оголосив тендерні закупівлі устаткування для шкільних їдалень. Відповідні тендери оприлюднені на сайті Прозорро.Так відділ освіти:

  • Три хліборізки і три машини протирально-різальні загальною вартістю 156 000 грн. Переможцем торгів визнано ФОП Процайло Ганна Миколаівна.
  • Три посудомийні машини за 150 000 грн у ТОВ “ФУДПРОМ ДНІПРО”.
  • Чотири промислові плити електричні 6-конфорні з духовкою та два марміти других страв з нержавіючої сталі (з гастроємностями). Переможцем тендеру визнано ТОВ “ОСВ ТРЕЙДИНГ”, який поставить вказаний товар за 156 894 грн.
  • Морозильну шафу, холодильну шафу, дві жарові шафи та дві електром’ясорубки. Переможцем тендеру визнано ТОВ Будівельно-торгівельна компанія СВІТ БУДІНВЕСТ, який поставить ці товари за 172 000 грн.

Як прокоментувала Твій Романів Оксана Гаврилова, очільниця відділу освіти, обладнання придбали для опорних навчальних закладів Романівської громади, зокрема для корпусу №3 Романівської гімназії (на вул. Графа Ілінського), Биківського, Старочуднівськогутянського та Романівського ЗЗСО.