Вибрати За

Відділ освіти закликає жителів Романівської громади долучитися до розробки стратегії розвитку освіти
Відділ освіти Романівської селищної ради працює над розробленням стратегії розвитку освіти в громаді. Цей процес передбачає створення програми дій громади по впровадженню інноваційних, соціальних проектів. Запрошуємо до співпраці громадян, громадські організації з метою здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації соціальних проектів, благодійних програм та інших суспільно корисних цілей, їх перспективного вирішення, а також залучення фінансової, грантової допомоги для реалізації таких проектів“, – повідомляє відділ освіти Романівської селищної ради.

Як прокоментувала Твій Романів Оксана Гаврилова, очільниця відділу освіти, нині йде активна фаза розробки стратегії розвитку освіти на Романівщині. Відділ освіти проводить анкетування та опитування батьків, учнів, працівників сфери освіти; аналізує чисельність учнів та перспективу наповнення перших класів, вивчає рівень задоволення умовами праці та навчання, освітнім середовищем; створюють фокус-групи, які будуть займатися розробкою напрямків розвитку освіти.

Тож відділ освіти пропонує жителям громади долучитися до розробки стратегії розвитку освіти, жителі можуть формувати свої проекти та подавати їх за адресою vira_viza@ukr.net, або публікувати дописи у соцмережах з хештегом #ОсвітаРоманів.