Вибрати За

Володимир Литвин подарував Романівській лікарні два кисневі концентратори, захисні костюми та пульсоксиметри

15 лютого Романівську лікарню відвідав український політик, екс Голова Верховної Ради України – Володимир Литвин. Володимир Михайлович подарував лікарні два нових кисневих концентратори OLV-10, багаторазові захисні костюми для медперсоналу, маски та пульсоксиметри.

Вручаючи подарунки, Володимир Михайлович зазначив, що раніше благодійна допомога від нього надходила лише в округ, у якому його обирали народним депутатом. Нині ж політик розширює межі допомоги, відвідує інші населені пункти Житомирщини, намагається допомогти всюди бодай трохи, адже знає, що медична сфера нині у вкрай важкому стані і потребує постійної підтримки зі сторони благодійників та меценатів. Володимир Литвин зауважив, що знає як важко медикам, які працюють у селищах та селах, саме тому свою меценатську допомогу на Романівщині починає з подарунків лікувальному закладу.

Разом з Володимиром Литвином у Романівську лікарню приїхав колишній депутат Житомирської обласної ради Микола Рудченко. Микола Миколайович подякував медикам за самовіддану працю і висловив сподівання на те, що медики вже найближчим часом матимуть мінімальну завантаженість, високу зарплату, а громада матиме міцне здоров’я. Нині ж він підтримав ініціативу благодійної підтримки Романівської лікарні і сподівається, що подароване обладнання полегшить роботу лікарів та подарує здоров’я пацієнтам.  

«Медичного обладнання в лікарні не може бути багато! Тож ми щиро вдячні кожному, хто допомагає нашій лікарні, хто дарує надію на одужання нашим пацієнтам. Кисневі концентратори – один з найважливіших аспектів у збереженні життя важко хворих на COVID-19.  Дуже важливо аби такого обладнання вистачало, аби пацієнти були певні, що в будь-який момент їм нададуть такий потрібний кисень і не доведеться ділити цей кисень та свої шанси на виживання з іншим пацієнтом, який потребує такого ж лікування», – зауважила Ірина Серт, директорка Романівської лікарні.

Ірина Валеріївна спільно з медиками закладу висловила щиру подяку Володимиру Михайловичу та усім гостям за подарунки і зауважила, що заклад буде завжди налаштований на співпрацю, а лікарі завжди будуть вдячні за подарунки. Тож медики запросили Володимира Михайловича приїжджати з подібними візитами до Романова ще і ще.

Подякував Володимиру Литвину за благодійну допомогу медикам Романівської громади і романівський селищний голова Володимир Савченко.

Микола Миколайович Дейсан під час зустрічі зауважив, що в Україні нині два фронти – на сході країни  і у медичних закладах. З однієї сторони воїни боронять наше життя від агресора, з іншої – медики рятують наші життя від підступного вірусу. Микола Миколайович висловив подяку Володимиру Литвину за подарунок рідній Романівській лікарні і висловив сподівання, що це стане початком плідної співпраці на благо розвитку Романівської громади.